ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ

Перед тим, як зареєструватися на LvivFur ознайомтесь з Правилами. Якщо Вам не має 18 років. - зверніть увагу на правило №4 правил LvivFur.

Щоб зареєструватися на сайті, Ви повинні пройти за посиланням Реєстрація та заповнити всі поля для реєстрації на сайті. Після заповнення форми реєстрації, через деякий час на Ваш Email - прийде лист з даними вашої реєстрації і рахунком, який Ви повинні сплатити, а так само реквізити банківського рахунку.

ОТРИМАННЯ БЕЙДЖА ТА ЗАСЕЛЕННЯ В ГОТЕЛЬ

У перший день заходу в готелі біля ресепшину буде знаходитися організатор, відповідальний за Вашу реєстрацію на Lvivfur. Надайте організатору паспорт, та отримайте у нього Ваш бейдж учасника і покладений стафф.

Пам'ятайте, що для всіх учасників Lvivfur бейдж є єдиним ідентифікатором і пропуском на заходи Lvivrur. При його відсутності Вам відмовлять у доступі на заходи. Бейдж потрібно носити на видному місці. Не можна передавати свій бейдж іншим особам. Ви несете повну відповідальність у разі його втрати або крадіжки.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Якщо у Вас виникли питання по Lvivfur, або цікава для Вас інформація відсутній на сайті, просимо - звертайтеся до організаторів (або на E-mail - lvivfurrenceua@gmail.com).


Правила

 1. Для участі в фурренції, Ви повинні зареєструватися на офіційному сайті LvivFurr, оплатити внесок за участь і отримати бейдж учасника у організаторів (реєстраційна стійка в холі готелю). Допуск на заходи, здійснюється по бейджу учасника.

 2. Бейдж являється пропуском на всі заходи LvivFur, при його відсутності в доступі на заходи буде відмовлено. Бейдж учасника повинен носитись на видному місті і таким чином, щоб у служби безпеки не було до Вас зайвих питань. Ви не можете передавати свій бейдж іншим лицям і несете повну відповідальність у випадку його втрати або кражі. Бейдж не підлягає відновленню, але учасник має змогу оплатити штраф та отримати гостьовий бейдж. Зміни або приховування будь-якої інформації на бейджі - ЗАБОРОНЕНО.

 3. У разі неможливості приїхати або скасування реєстрації організатори не зможуть повернути Вам ваш внесок, так як він вже буде внесений в рахунок броні/заходів/оплата готелю. Але, Ви можете передати членство іншому учаснику в індувідуальному порядку. Для цього Вам потрібно звязатися з організаторами не пізніше, ніж за 15 днів до початку фурренції і в письмовій формі повідомити про те, кому Ви передаєте свою реєстрацію.

 4. На загальних заходах вікових обмежень немає. Але памятайте, що для доступу на деякі заходи (нічний клуб) або заселення в готель у Вас можуть попросити предявити документи, які засвідчують особу і вік. Організатори не несуть відповідальності вразі відмови адміністрацією готелю/клубу в доступі.

 5. Особисті данні (прізвище, їмя, країна проживання) необхідні для бронювання готелю, організації заходів та забеспечення безпеки. Особисті данні не будуть передаватися третім особам, крім тих випадків, коли це необхідно для організації заходів, проживання, забеспечення безпеки, а також у випадках, передбаченних законодавством України (наприклад, на вимогу правоохоронних органів).

 6. Не псуйте свято іншим, інакше будуть прийняті попередження та штрафи. Поважайте інших учасників LvivFur. У разі прояву Вами неповаги, агресії, провокування конфліктів, Ваша реєстрація може бути анульована без відшкодування оплати, і Ви будете не допущені на всі наступні заходи LvivFur. У разі виникнення конфліктної ситуації Ви зобовязані докласти всіх зусиль для мирного її вирішення. Конфліктні ситуації, не вирішені учасниками самостійно, можуть бути вирішені організаторами. У цьому випадку сторони конфлікту зобов'язані підкоритися рішенню організаторів. Слід повідомляти організаторів про всі факти неправомірних дій учасників LvivFur, порушення законодавства України або правил LvivFur.

 7. Відповідальність за завдану Вами шкоду лежить на Вас і тільки на Вас. У разі нанесення шкоди, Ви зобовязані її відшкодувати.

 8. Керуйтеся здоровим глуздом в Ваших діях. Якщо Ви переходите межі здорового глузду, то організатори можуть Вам вказати на це. Виконуйте прохання і вимоги організаторів.

 9. Контролюйте прояви своїх почуттів, шанобливо ставтеся до оточуючих. Враховуйте, що не всі згодні на активний прояв уваги (обійми, заскокування, гучні вітання). Переконайтеся, що Вам дали однозначну згоду на ваші дії. Дотримуйте помірну пристойність в одязі, атрибутах, аватарах, арті на одязі і т.п. Не допускається поява в громадських місцях у предметах фетиша (кляпи і атрибутика +18 т.п.)

 10. Організатори мають право на фото і відеозйомку у всіх місцях, де це не заборонено законом. Для учасників фото і відеозйомка дозволена тільки в публічних місцях (на вулиці, в коридорах і холі готелю, в холі клубу, на сцені).

 11. Слід зважати на правила, встановлені в місцях проведення заходів LvivFur (готель, клуб, і т.п.). Пам'ятайте, що крім Вас там можуть бути ЛЮДИ, для яких ваша поведінка може здатися шокуючим. Ведіть себе в готелі так, щоб організатори не ходили прикриваючись від стида, і щоб нас з радістю прийняли в наступному році.

 12. Куріння суворо заборонено у всіх приміщеннях готеля, включаючи приватні номери. Переконливе прохання: не курити поруч з фурсьютерами. Куріння допустимо тільки в спеціально відведених місцях, які знаходяться за межами будівлі готелю, клубу, місць проведення заходів.

 13. Розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях або доведення до стану алкогольного спяніння неповнолітніх ЗАБОРОНЕНО. Усе, що Ви вживаєте в себе, там і має залишатися, або не позначаючись на здоровї, самопочутті або зовнішньому вигляді оточуючих. Володіння, використання, поширення наркотичних речовин ЗАБОРОНЕНО. Про факти порушення будуть повідомлені правоохоронні органи.

 14. Сторонні особи, які не проживають в готелі, зобовязані покинути територію готелю в нічний час (з 23:00 до 09:00). Несанкціоноване підселення в номери сторонніх осіб (в тому числі учасників LvivFur, які не проживають в даному готелі) строго заборонено. У разі порушення даного правила всі проживаючі в номері можуть бути виселені без відшкодування оплати. За все, що відбувається в номері відповідальність несуть зареєстровані в номері.

 15. Правила LvivFur, і чинне законодавство України є обов'язковими для всіх учасників LvivFur. Порушення можуть мати серйозні наслідки (скасування реєстрації на LvivFur, передача порушника правоохоронним органам).
Також ми є в:
LvivFur©2019